• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наша гордість

26 травня в австрійскому місті Імст в рамках молодіжного Чемпіонату Европи по скелелазінню відзначились фіналісти в дисципліні «важкість».
Всього було розіграно 6 комплектів медалей (серед юнаків та дівчат у трьох вікових категоріях).

Найкращого результату серед українських скелелазів добилась майстер спорту Ніка Потапова (м. Українка, Київська обл.): у фіналі в віковій групі B вона показала результат в 61+ зроблених відтяжок, що є найкращим результатом турніру і відповідно Ніка зайняла перше місце, обійшовши суперниць з Франції та Словенії!

Варто відзначити, нещодавно Ніка перенесла складну операцію на руці та не змогла повноцінно проводити тренувально-підготовчий процес до Чемпіонату!

/Files/images/vesna_18/ника.jpg


У першій половині лютого у Хмельницьку відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді до 23 років. Ці змагання стали відбфрковими до Чемпіонату Європи, який відбудеться навесні в Угорщині. До складу збірної команди Київської області ввійшли три представники нашого міста, вихованці заслуженого тренера України Анатолія Гуральського : майстер спорту міжнародного класу Андрій Яценко, майстер спорту Олексій Борута та кандидат у майстри спорту Анатолій Король. У ваговій категорії до 57 кг, яка налічувала 19 спортсменів, Андрій Яценко посів перше місце. У фіналі Яценко зустрівся з атлетом зі столиці Тарасом Марковичем. У якого переміг із рахунком 6:4, зробивши чотирьохбальний кидок. І таким чином виборов перемогу. У ваговій категорії 65 кг, яка налічувала 28 спортсменів, золоту медаль отримав Олексій Борута. Перші три сутички були не надто важкими для Олексія. А в четвертій – за вихід у фінал, юнакові довелось помірятися силою із майстром спорту з Херсону Еріком Арушуняном. Олексій довів, що він таки у кращій формі, вигравши у суперника з рахунком 14:4. У фіналі наш земляк зустрівся зі своїм давнім суперником Андрієм Свіридом та впевнено виборов у нього перемогу, з рахунком 5:0. За словами тренера Анатолія Гуральського, минулого року Олексій Борута поступився цьому атлетові з рахунком 10:0, Суперник – досвідчений і вправний, майстер спорту міжнародного класу. Втім, цьогоріч Олексій довів, що він таки сильніший та посів перше місце п’єдесталу. У найчисленнішій ваговій категорії до 74 кг боровся ще один вихованець Анатолія Гуральського – Анатолій Король, який пройшов три кола змагань. Наразі хлопці готуються до Київського міжнародного турніру та Чемпіонату Європи.

й

інформація була розміщена на сайті міста Українка: https://ukrainka.org/general/22320.html

Кiлькiсть переглядiв: 203

Коментарi